Vysoké náklady na energie pro firmy? Brzy jim může být konec díky…

pondělí, 16 květen 2022 15:09
(0 hlasů)

Trápí vaši firmu vysoké náklady na energie a vyhlídky jejich dalšího růstu? Vězte, že existuje řešení, které již mnoho let využívají firmy s energeticky náročnými procesy v rámci vysoce konkurenčního prostředí.

 

Snižte výrazně náklady na energie za pomoci tepelných čerpadel

Průmyslová tepelná čerpadla snižují závislost firem na dodávkách zemního plynu a zároveň pomáhají výrazně snižovat náklady na energie firem bez ohledu na obor podnikání.

Průmyslová tepelná čerpadla v České republice najdete například ve velkých nákupních centrech, hotelech, výrobních podnicích, kulturních objektech, zoologických zahradách, velkých administrativních objektech, bytových domech, nemocnicích, úřadech apod. Na tepelná čerpadla spoléhají i objekty, které si nemohou dovolit výpadky dodávek energií a zároveň objekty se spotřebou teplé vody až 100 000 litrů / den.

 

Spojte výhody průmyslových tepelných čerpadel s rekuperací

Další výrazné snížení nákladů na energie nabízí kombinace tepelných čerpadel s rekuperací, kdy firma opětovně využívá teplo, které by jinak bez užitku vypustilo do ovzduší, jednat se může například o teplo z:

-       chlazení vstřikování lisů,

-       chlazení serverů,

-       splaškové kanalizace hotelu,

-       větracího vzduchu kancelářské budovy,

-       odpadního vzduchu svářecích strojů,

-       důlních vod,

-       kompresorů chladicích a mrazicích boxů.

     Rekuperace tepla firmám přináší kromě nižších nákladů na energie i:

-       snížení nároků na instalovaný příkon tepla,

-       zlepšení pracovního prostředí odvodem tepelné zátěže.

Více informací o možnostech rekuperace tepla za pomoci tepelných čerpadel je vám k dispozici na této stránce: https://www.gt-energy.cz/cz/rekuperace-tepla-tepelnymi-cerpadly.

 

Spolehlivé dodávky levných energií = konkurenční výhoda k nezaplacení

V době výrazně rostoucích cen energií a zvýšeného rizika jejich výpadků výhody průmyslových tepelných čerpadel vynikají více než kdy jindy. Začněte se ještě dnes zajímat o konkrétní výhody tohoto zdroje energií ve vaší firmě.

 

Zdroj obrázku: jittawit21 / Shutterstock.com

1613 Naposledy změněno pondělí, 16 květen 2022 15:23
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org