Rady

Rady (4)

neděle, 07 květen 2023 23:00

Pokud jde o naše zdraví, většina z nás si uvědomuje, že instantní jídla, smažené pokrmy z fastfoodových řetězců nebo bagety zakoupené na čerpacích stanicích nejsou tou nejlepší volbou. Je důležité dbát na správný poměr bílkovin, sacharidů a tuků, přijímat dostatek vlákniny a pít neslazené nápoje. Vzhledem k běžnému pracovnímu a rodinnému stresu však mnoho lidí volí cestu nejmenšího odporu, vaří z polotovarů a jí nepravidelně a nezdravě. To vede k nadváze, vysokým hladinám cholesterolu a dalším zdravotním problémům.

čtvrtek, 21 duben 2022 11:27

Je úplně jedno, zda jste smrt svého blízkého očekávali kvůli dlouhé nemoci, nebo odešel náhle a nečekaně. Vždy vás přepadne bolestivé prázdno a někdy i ochromení. To může dokonce způsobit komplikace při zařizování posledního rozloučení. A právě proto je důležité si vybrat skutečně kvalitní pohřební ústav se širokou nabídkou služeb, který vám ulehčí první dny po smrti milované osoby. Pohřeb a vše s ním spojené je jednou z nejcitlivějších otázek, které po úmrtí někoho, kdo byl pro vás důležitý, nastanou. Proto je výběr pohřebního ústavu tak důležitý.

pondělí, 06 prosinec 2021 16:30

Stejně jako u lidí, tak i u psů může být nadváha zdravotním problémem, který bychom neměli podceňovat. Na vině je většinou stáří psa, nevhodné krmivo, hodně tučných pamlsků nebo málo pohybu. Nadváha u psů není jen estetická vada, ale může způsobovat i nepříjemné zdravotní potíže a krátit pejskům život. Nadváhou a obezitou trpí až polovina psů.

pondělí, 06 prosinec 2021 15:47

Měli jste už někdy vodu ve sklepě nebo zvažujete si pořídit domů či na chalupu vhodné čerpadlo do septiku?

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org