Kniha: Nakládačka na věčné časy Kniha: Nakládačka na věčné časy

Kniha, která ovládne prostor knihkupectví svou nápaditou obálkou, nakonec našla místo i v mé náruči. 

Daniela Turecká se touto cestou rozhodla sdílet své poznatky s širokým okolím. Hlavním cílem je předat čtenářům informace, které je naučí nakládat různé potraviny a vykouzlit z nich skutečnou delikatesu.

Nakládačka na věčné časy 

Grafická podoba díla je navržená perfektně, protože mi již v prvním okamžiku bylo jasné, co od knihy očekávat. Nakládané dobroty na fotografii působí svěže, zdravě a hlavně chutně. A kdo by této kombinaci odolal? V dalších pár okamžicích už držím tento poklad v rukou a hrdě si ho odnáším domů, abych odhalila kuchyňské jinotaje. Cestou pročítám zadní stranu obálky, po které se mi sbíhají sliny a zjišťuji podrobné informace.

Zajímavé recepty

Doma jsem knihu konečně otevřela a čekalo mě příjemné překvapení. Prolistovala jsem se stránkami nakonec a udivilo mě, kolik potravin mohu naložit a uskladnit na „horší“ časy. Orientaci ulehčuje rozřazení do jednotlivých kapitol a popisky receptů. Mohla jsem tak přeskočit rovnou k mé oblíbené části a ponořit se do čtení. Výběr obsahuje práci se sýry, uzeninami a bylinkami, a dokonce i vegetariáni nebo vegani si zde přijdou na své, při nakládání tofu. 

Ptáte se při jaké příležitosti si pochutnat na naložených dobrotách? I tyto informace se v této knize dozvíte. Ať už plánujete posezení s přáteli, hostinu pro děti nebo jen chutnou večeři pro rodinu, bohaté poznatky od Daniely Turecké se vám budou hodit! 

Fotografie

Lákavé nejsou jen doplňkové fotografie, ale také příjemně zpracovaný text. Od receptů jsem nemohla odtrhnout oči. Ač je text poskládán tak, aby působil stručně, dozvídám se zde všechny potřebné informace a zbývá mi jen vrhnout se do vlastního nakládání.

Celá kniha je z vnitřní i vnější strany dokonale řešená. Umístění textu se doplňuje s grafickými prvky a celé dílo je harmonické. Kniha osloví stejně jako mě hlavně milovníky dobrého jídla nebo jedince, kteří se rádi učí novým věcem. 

Informace o knize Nakládačka na věčné časy

Autorka: Daniela Turecká

Vychází: 26. 9. 2017

Nakladatelství: Esence

168 stran

 

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org