Přepravní kontejnery se již dlouhou dobu používají na nejrůznějších festivalech. Mohou být použity pro skladování i jako kancelářské prostory, ale s trochou vynalézavosti, kreativity a vkusu se může takový festival stát neobyčejným zážitkem.

Kontejnery - dá se s nimi také poměrně snadno pohybovat a lze je přesouvat z místa na místo pomocí jeřábů.

Několik příkladů, jak lze přepravní kontejnery využít:

Skladování a kanceláře

Zabezpečení přepravního kontejneru je obrovskou výhodou, kterou lze využít na dočasných akcích, které poskytují například občerstvení a jídlo velkému množství lidí, jídlo se v kontejneru uschová a pořadatel ta nemusí mít starost o jeho odcizení.

Kontejnery je možno snadno také přeměnit na dočasné kanceláře - velmi potřebné na festivalu a užitečné pro prodej třeba vstupenek na místě.

Chill-out oblasti

Několik přepravních kontejnerů uspořádaných správným způsobem - upravený přepravní kontejner je ideálním řešením pro místa setkání, zákulisní oblasti, VIP oblasti, oblasti rozhovorů s TV a videem nebo prostory pro kempové setkávání.

Kavárny, bistra a jiné

Přepravní kontejnery si získaly velkou oblibu nejen jako hospody, ale jsou ideální pro použití na festivalových akcích, jako jsou restaurace, kavárny, cukrárny, bistra – prostě kdekoliv, kde se prodává jídlo.

Rodinné oblasti

Stále více festivalů se stává přátelskými k rodinám, proto i zde najdou kontejnery své využití. Například tvorba herních prostor pro rodiny s malými dětmi. Přepravní kontejnery lze upravit tak, aby poskytovaly sociální zařízení pro přebalování dětí a příjemné prostředí pro krmení kojenců.

Závěrem

Ať už jste stavbyvedoucí nebo organizátor akce s nerozhodností vůči pronájmu kontejneru, neváhejte, k přepravnímu kontejneru si můžete zároveň pronajmout i mobilní toaletu, stejně tak i mobilní oplocení.

 

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org