Moderní nová verze Nokia 5

pátek, 26 květen 2017 06:01
(0 hlasů)

Máte rádi revoluci mobilních telefonů? Co takhle zcela moderní verze telefonu Nokia 5. Pojďme si ji společně představit a ukázat co nového v sobě skrývá. Nokia 5 byla poprvé představena v roce 2017.

Nokia 5 je jednou z novinek značky Nokia. Přináší elegantní smartphone s čistým a moderním designem. V sobě ukrývá i nejnovější Android. Výhodou oproti konkurenčním mobilním telefonům je vynikající uživatelská podpora, protože již od začátku prodeje jsou vybaveny nejnovějším systémem Android 7.1 Nougat.

Nokia 5 má displej s úhlopříčkou 5,2". Displej disponuje vynikající světelností. Rozlišení 1 280 x 720 pixelů Vám zajistí slušné zobrazení obsahu telefonu.

Telefon disponuje klasickým domovským tlačítkem, které je kombinované se čtečkou otisků prstů. Čtečka brání jiným osobám v přístupu k Vašim osobním informacím.

Fotoaparát s automatickým ostřením

Nokia 5 má v sobě dva fotoaparáty - přední a zadní. Ty se v kombinaci s dokonalými funkcemi postarají o velmi kvalitní fotografie. Zadní fotoaparát disponuje funkcemi automatického ostření a detekcí pohybu. Nabízí fotoaparát o velikosti 13 Mpx. Dvojbarevný blesk disponuje přirozenými barvami i za velmi špatného osvětlení. Proto tomuto mobilnímu telefonu nedělá žádný problém fotografování v noci. Přední fotoaparát nabízí velikost 8 Mpx. Disponuje funkcí skupinového selfie, takže zachytí hned několik osob stojících u sebe..

Výkon a paměť

Nokia 5 nabízí osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 430 s frekvencí 1,4 GHz a velikostí 2 GB RAM. Výkon mobilního telefonu je vzhledem k nižší ceně velmi dobrý. Náročnější uživatelé jistě uvítají hry a sledování filmů.

Interní paměť má velikost 16 GB. Bez problémů zachytíte nejen stovky fotografií, ale také desítky skladeb a můžete stáhnout několik desítek Vámi oblíbených aplikací. Paměť můžete jednoduše rozšířit, a to pomocí paměťové karty Micro SDXC až o velikosti 128 GB.

Specifikace

displej: 1 280 x 720 pixelů

operační systém: Android 7.1 Nougat

procesor: osmijádrový

paměť: 2 GB RAM, 16 GB úložiště, možnost paměťové karty Micro SDXC

fotoaparát: přední 13 Mpx, zadní 8 Mpx

baterie: 3 000 mAh

2519 Naposledy změněno středa, 01 září 2021 20:21
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org